Kilka ślubnych przemyśleń

ę, że najważniejszą okazją, aby porwać się o wynajem będzie ślub. Wynajem auta do ślubu śląskie - i możemy się przejechać Ferrari, Ford Mustang czy innym wymarzonym pojazdem...na nasz własny ślub!Krótki cytat- ślubŚlub stanowi wa

Dodane: 23-03-2015 10:46
Kilka ślubnych przemyśleń Na prawie każdą ważną uroczystość w naszym życiu należy się dobrze ubrać, ale również warto zadbać o właściwy pojazd, którym pojedziemy na miejsce. Są okazje mniej i bardziej istotne, ale wydaje mi się, że najważniejszą okazją, aby porwać się o wynajem będzie ślub. Wynajem - i możemy się przejechać Ferrari, Ford Mustang czy innym wymarzonym pojazdem...na nasz własny ślub!

Krótki cytat- ślub

Ślub stanowi ważne wydarzenie w większości społeczeństw. W krajach europejskich panna młoda i pan młody są pytani przez osobę prowadzącą ceremonię, czy pragną zawrzeć małżeństwo ? bez obopólnej zgody małżeństwo nie może być zawarte. Oboje muszą spełniać określone kryteria wiekowe, aby ich zgoda była w pełni świadoma. Publiczna forma ślubu pozwala każdemu członkowi społeczności na zgłoszenie sprzeciwu, jeżeli jego zdaniem istnieją okoliczności uniemożliwiające zawarcie małżeństwa.

Źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Ślub


Sezonowość ślubów

Zasadniczo - jeżeli zamierzamy się pobrać w sezonie letnim, musimy się liczyć z tym, ze fotograf może nie mieć wolnych terminów. Nie zapominajmy, że wesela mają miejsce najczęściej w soboty, więc inna para może nam "sprzątnąć" fotografa sprzed nosa.

Z tego powodu doradzam wczesną rezerwację, aby uniknąć problemów. Zwłaszcza, jeżeli wymarzyliśmy sobie, że ta konkretna osoba będzie robić nam zdjęcia.


Wybieramy fotografa ślubnego

Przejrzyjmy nie tylko portfolio na stronie fotografa, ponieważ są tam wyłącznie wyselekcjonowane, najlepsze zdjęcia. Najlepiej popatrzmy również na bloga - tam najczęściej są sesje z każdego ślubu, a jeśli nie, to na pewno będzie ich więcej, niż w galerii. A jeśli fotograf nie ma bloga? Cóż, to nie za dobrze o nim świadczy.


Podpisać umowę i modlić się żeby wyszły dobre zdjęcia

Kolejna kwestia, to wymagajmy przedstawienia umowy, żeby nie okazało się, że wyjdą później jakieś dodatkowe kwoty do zapłaty. Najlepiej podpisać umowę precyzującą zakres wykonanych przez fotografa prac (ilość zdjęć, fotoksiążka, itd.).

Rozczaruję was, większość zdjęć ślubnych reprezentuje dość żenujący poziom, nawet pod aspektem techniki fotografowania, a co dopiero jeżeli chodzi o artyzm. W wypadku tego typu usługi decydujący głos ma rynek, z tego powodu liczy się - dosłownie cena.